REKT!

REKT! High Octane Stunts to doskonale oceniana multiplayerowa gra wyścigowa, będąca skrzyżowaniem Rocket League, jazdy na deskorolce i absolutnie czystej frajdy. Elementem wyróżniającym grę jest niezwykła łatwość i płynność w wykonywaniu trików, co w znacznym stopniu ułatwia super realistyczna fizyka.

REKT! oferuje adaptacyjną szatę graficzną, która dostosowuje się do stylu gry, dzięki czemu oferuje wyjątkowe doświadczenie, którego gracze nie znajdą nigdzie indziej. REKT! ma ponad 20 zróżnicowanych modeli samochodów, które odblokowują się po wykonaniu kolejnych trików.

Gra znalazła się na liście najlepiej sprzedających się gier na Nintendo Switch w pierwszym tygodniu po premierze (17. miejsce wśród gier cyfrowych i 24. miejsce w rankingu globalnym). W pierwszym tygodniu sprzedanych zostało ponad 12 000 egzemplarzy, znacznie przewyższając oczekiwania.


Platformy docelowe: Switch, Xbox, PS4, PC

DODATKOWE INFORMACJE

● Wysokie miejsce na Appstorze w sekcji: Premium
● Ocena 86% (4,3 na 5) z 200 opinii użytkowników
● No Gravity Development będzie odpowiedzialne za stworzenie wersji gry w wersji PC i na pozostałe konsole

Recenzja wersji mobile:
“Niemożliwa do nie polubienia. Jeśli szukasz wyróżniającej się zręcznościowej ścigałki, zdecydowanie warto spróbować!”
Pocket Gamer (wiodący i opiniotwórczy serwis o grach)

Recenzja wersji Switch:
„For the tiny asking price you get a complete and charming single experience that will keep rewarding your efforts with extra content that, in turn, helps to expand the multiplayer portion of the game.”
Nintendo Life (wiodący portal o grach na konsole Nintendo)

REKT!​ na Nintendo eShop: https://www.nintendo.com/games/detail/rekt-high-octane-stunts-switch/